- romania freelancer tax
- self employed tax romania
- PFA tax romania 2026
- remote worker tax romania
- freelance romania tax guide

Romániai szabadúszó adózás 2026: Teljes útmutató
Összefoglaló
Romániában a szabadúszók tevékenykedhetnek PFA-ként (engedélyezett magánszemély) vagy SRL-n (mikrovállalat) keresztül. A PFA 10% jövedelemadót fizet + 25% CAS + 10% CASS-t a vonatkozó járulékalapok és küszöbök szerint. Az 1%-os mikrovállalati adórendszerű SRL gyakran alacsonyabb tényleges adókulcsot eredményez (összesen ~15-20%, osztalékokkal együtt). Az ÁFA-regisztráció évi nettó 395 000 lei forgalom felett kötelező, vagy önkéntes alapon is kérhető. Románia az egyik leginkább adóbarát EU-s ország a szabadúszók számára, különösen a kedvező mikrovállalati adózás és az egyszerűsített PFA rendszer révén. Fontos megjegyezni, hogy a jogszabályok folyamatosan változnak, ezért mindig az aktuális törvényi előírásoknak megfelelően kell eljárni.
Szabadúszás Romániában: Jogi formák részletes bemutatása
Romániában a szabadúszó két fő jogi forma közül választhat tevékenységének folytatásához: a PFA (Persoană Fizică Autorizată) és az SRL (Societate cu Răspundere Limitată). Mindkét opció rendelkezik előnyökkel és hátrányokkal, melyeket a szabadúszó egyéni helyzetének és üzleti céljainak függvényében mérlegelnie kell.
1. opció: PFA (Persoană Fizică Autorizată)
A PFA a legegyszerűbb önfoglalkoztatási forma Romániában – egyéni vállalkozónak felel meg, és közvetlenül a magánszemélyhez kötődik. Jellemzője a viszonylagosan alacsony adminisztrációs teher és a rugalmasság.
| Jellemző | Részletek |
|---|---|
| Jogi alap | OUG nr. 44/2008 – az egyéni vállalkozókra és egyéni vállalkozásaira vonatkozó szabályozás |
| Bejegyzés | Országos Cégnyilvántartási Hivatal (ONRC) — általában 1-3 munkanap. Az igénylést követően az ONRC automatikusan bejegyzi a PFA-t az adóhatóságnál (ANAF). |
| Bejegyzési költség | ~60-100 € (állami díjak, ONRC díjak, illetve esetleges jogi vagy tanácsadói díjak) |
| Jogi személyiség | Nincs — a PFA nem külön jogi entitás a tulajdonosától. Ebből adódóan a tulajdonos személyes vagyonával teljes mértékben felel a PFA kötelezettségeiért (perszonális felelősségvállalás). Legea nr. 85/2014, art. 5 bekezdés (1). |
| Könyvelés | Egyszeres könyvvitel (partida simplă) – ez lényegesen egyszerűbb, mint a kettős könyvvitel, de megköveteli a bevételek és kiadások pontos nyilvántartását. A számviteli evidenciák vezetését a Legea nr. 82/1991 (Számviteli törvény) és az OMFP nr. 170/2015 szabályozza. |
| Adórendszer | Valós jövedelem (sistem real) vagy jövedelem norma (normă de venit) – A PFA dönthet, melyik adózási módot választja, amennyiben tevékenysége engedi. Erről a választásról az ANAF-hoz kell benyújtott 070-es nyilatkozaton keresztül kell értesítést adni a regisztrációt követő 30 napon belül, vagy az év elején módosítás esetén. Legea nr. 227/2015 (Adóügyi Törvénykönyv), art. 68 bekezdés (1) és (2). |
| Legjobb kinek | Egyéni szabadúszók, tanácsadók, kreatív szakemberek, kis költségvetésű szolgáltatók, akik alacsony adminisztrációs teherre vágynak, és nem rendelkeznek jelentős kockázatú tevékenységgel. |
| Bevételi korlát | PFA esetén nincs felső bevételi korlát, azonban az ÁFA küszöb és a szociális hozzájárulások számítása változhat a bevétel függvényében. |
2. opció: SRL (Societate cu Răspundere Limitată)
Az SRL egy korlátolt felelősségű társaság – a magasabb jövedelmű szabadúszók és azok preferált formája, akik el kívánják különíteni személyes vagyonukat az üzleti kockázatoktól.
| Jellemző | Részletek |
|---|---|
| Jogi alap | Legea nr. 31/1990 – a cégekről szóló törvény |
| Bejegyzés | ONRC — általában 3-5 munkanap. Az igénylés komplexebb, mint a PFA esetében, és magában foglalja az alapító okirat (act constitutiv) elkészítését. |
| Jogi személyiség | Igen — az SRL önálló jogi személyiséggel rendelkezik, amely elkülönül a tulajdonosaitól. Ez biztosítja a korlátolt felelősséget, ami azt jelenti, hogy a tulajdonosok felelőssége a társaságba befektetett tőkére korlátozódik. Legea nr. 31/1990, art. 2 bekezdés (2). |
| Könyvelés | Kettős könyvvitel (contabilitate în partidă dublă) – komplexebb, mint az egyszeres könyvvitel, és általában könyvelő bevonását teszi szükségessé. A Legea nr. 82/1991 szabályozza. |
| Adórendszer | 1% mikrovállalati adó (impozit pe veniturile microîntreprinderilor) vagy 16% társasági adó (impozit pe profit). A mikrovállalati adórendszer feltételeinek elvesztése esetén automatikusan a 16%-os társasági adó rendszerbe kerül a cég. Legea nr. 227/2015, art. 47 és art. 50. |
| Legjobb kinek | Magasabb jövedelműek, több ügyféllel rendelkezők, akik vagyonvédelemre vágynak, potenciálisan több alkalmazottal terveznek, vagy befektetéseket vonnának be. |
| Minimális alaptőke | 500 RON (kb. 100 €) – ez egy minimális összeg, ami a cég megalapításához szükséges. Legea 239/2025, art. 16 bekezdés (1). |
PFA vs SRL: Adóösszehasonlítás szabadúszók számára
Egy évi 50 000 € (kb. 250 000 RON a 2026-os árfolyamon számolva, 1€=5 RON) nettó bevétellel rendelkező szabadúszó esetén egy részletesebb összehasonlítás az adóterhekre vonatkozóan, feltételezve a bruttó minimálbért 4.325 RON-nak 2026-ban:
| Adókomponens | PFA (Valós rendszer) | SRL (1% Mikro) |
|---|---|---|
| Bevétel (RON) | 250 000 | 250 000 |
| Levonható kiadások (Példa) | 25 000 | - |
| Adóalap (RON) | 225 000 (250 000 - 25 000) | 250 000 |
| Jövedelem-/Társasági adó | 22 500 RON (10% a 225 000 RON nettó jövedelmen) | 2 500 RON (1% a 250 000 RON bevételen) |
| CAS (nyugdíjhozzájárulás) | 51 000 RON (25% a 204 000 RON-on, ami a minimálbér 24-szerese, feltételezve, hogy az adóalap meghaladja a 12x min. bér küszöböt és a PFA a 24x min. bér alapján fizet, mivel a 225 000 nagyobb, mint 12x3700 = 44400, és kisebb mint 24x3700 = 88800 RON. A PFA választhatja a minimálbér 12x vagy 24x összegét, mint alap. Ebben az esetben a 24x a maximum, tehát 204 000 RON az alapja, 25% * 204 000 = 51 000 RON.) Legea nr. 227/2015, art. 148 bekezdés (4). | 0 RON (céges szinten – az alkalmazott fizet ebből) |
| CASS (egészségbiztosítás) | 20 400 RON (10% a 204 000 RON-on, a minimálbér 24-szeresének megfelelő alapon, ahogy a CAS-nál. Mivel a jövedelem meghaladja a 24x min. bér küszöböt, a CASS maximuma a 24x minimálbér alap 10%-a). Legea nr. 227/2015, art. 154 bekezdés (6). | 0 RON (céges szinten – az alkalmazott fizet ebből) |
| Osztalékadó | N/A | 39 600 RON (16% a profiton, feltételezve, hogy a profit 247 500 RON (250 000 - 2500) és ezt teljes egészében kifizetik osztalékként. Az osztalékadó alapja 247 500 RON, 16% * 247 500 = 39 600 RON). Legea nr. 227/2015, art. 43 bekezdés (2). |
| CASS az osztalék után | N/A | 24 000 RON (16% a 240 000 RON-on, feltételezve, hogy az osztalékjövedelem meghaladja a 24x minimálbér küszöbét, ami 88 800 RON (24 * 4.325 RON). Ebben az esetben a CASS plafonja 24x minimálbér 10%-a. Tehát 10% * 88 800 RON = 8 880 RON. Ha a tulajdonos fizet magának minimálbért, akkor ez 0, mert az alkalmazotti CASS-t már fizeti - de ezt lent részletezzük.) Korrekció: Amennyiben a tulajdonos már fizet biztosításokat a minimálbér után alkalmazottként (lásd alább), akkor az osztalék után már nem kell kiegészítő CASS-t fizetnie. Feltételezzük, hogy az alábbi minimálbér keretében már kifizeti a CASS-t, így ez az összeg 0 RON. Ez egy nagyon fontos különbség a PFA és SRL között. |
| Bérköltségek (min. 1 alkalmazott) | N/A | ~41 688 RON/év (minimálbér bruttó 4.325 RON/hó, tehát 12 * 3700 = 44 400 RON. Ehhez jön a munkáltatói rész, ami kb. 2,25% munkabaleseti biztosítási hozzájárulás: 0,25% az egészségügyi biztosítási hozzájárulás és 0,15% a munkanélküliségi biztosítási hozzájárulás. Ezek a járulékok a Legea nr. 227/2015, art. 220 és 220^1 alapján kerülnek meghatározásra, de a legfontosabb a bruttó bér. Becsületes becslés a teljes munkáltatói költségre a 4.325 RON bruttó bér esetén kb. 3800-4000 RON/hó, vagyis évi 45 600 - 48 000 RON. Számoljunk évi 48 000 RON-nal. Fontos, hogy magának a tulajdonosnak mint alkalmazottnak kifizetett bruttó bér után vonódnak le a járulékok: CAS 25% és CASS 10%, az egyéni jövedelemadó 10%. Ezek az összegek már benne vannak a 48 000 RON-ban mint munkáltatói kiadás, de a tulajdonos már fizeti a saját CAS/CASS-ét, így mentesül az osztalék CASS alól.) |
| Teljes adóteher (RON) | ~93 900 RON (37,56%) (adó 22 500 + CAS 51 000 + CASS 20 400) | ~90 100 RON (36,04%) (mikroadó 2 500 + osztalékadó 39 600 + bérköltség 48 000) |
| Megjegyzés | A PFA rendszerben a levonható kiadások jelentősen csökkenthetik az adóalapot és így az adóterhet. Az itt bemutatott számítás egy példa, a tényleges adófizetési kötelezettség a PFA egyéni kiadásaitól függ. A minimálbér 12x, vagy 24x összege mindkét kulcshoz adóalapként szolgál. Mivel a PFA jövedelme meghaladja a 24x minimálbér értékét, a járulékok maximuma (24x minimálbér alap) érvényesül. | Az SRL-hez minimálisan 1 alkalmazott szükséges a legkedvezőbb 1%-os mikro adó kulcs fenntartásához (ez lehet maga a tulajdonos/ügyvezető minimálbérért). A fenti összehasonlítás tartalmazza ezt a költséget. A PFA-val ellentétben az SRL-nél a profit kivonása osztalékként külön adózik, de a CASS kivételével. |
⚠️ Megjegyzés: Az SRL-hez minimálisan 1 alkalmazott szükséges (ez lehet maga a tulajdonos/ügyvezető minimálbérért), ahogyan az a Legea nr. 227/2015, art. 47, bekezdés (1^1), lit. a) pontjában rögzítve van a mikrovállalati adózás feltételeként. A fenti összehasonlítás tartalmazza ezt a költséget. A CAS és CASS alapjának kiszámítása a mindenkori bruttó minimálbérhez képest történik, és a 2026-os minimálbér összege csak becslés. A tényleges értékek a kormány döntéseitől és az inflációtól függően változhatnak.
PFA adózás részletesen 2026
A PFA (Persoană Fizică Autorizată) mint egyéni vállalkozási forma vonzó lehet azoknak a szabadúszóknak, akik egyszerűbb adminisztrációt és alacsonyabb induló költségeket preferálnak. Azonban az adózási és járulékfizetési kötelezettségek megértése kulcsfontosságú.
Jövedelemadó: 10%
A PFA jövedelemadója a nettó adóköteles jövedelemből (bevétel mínusz levonható kiadások) számítandó. Az adókulcs Romániában egységesen 10% a jövedelemadóra (Legea nr. 227/2015, art. 60).
Két elérhető rendszer:
a) Valós jövedelem rendszer (Sistem Real)
- Adóalap: Az adó a tényleges nettó jövedelem után (bevétel - levonható kiadások). Ezt a rendszert választva a PFA-nak részletes könyvelést kell vezetnie.
- Könyvelés: Bevételek/kiadások nyilvántartása szükséges, ideértve a banki kivonatokat, számlákat és minden egyéb releváns dokumentumot. A könyvelést az OMFP nr. 170/2015 rendelet szabályozza.
- Levonható kiadások: Minden törvényes üzleti kiadás levonható az adóalapból, amennyiben azok a tevékenységhez kapcsolódóan merültek fel, és dokumentáltak.
- Előnyök: Akkor a legelőnyösebb, ha a szabadúszónak jelentős kiadásai vannak, mivel ezek csökkentik az adóalapot és így az adófizetési kötelezettséget.
- Hátrányok: Magasabb adminisztrációs teher, mivel minden kiadást pontosan dokumentálni kell.
b) Jövedelem norma rendszer (Norma de Venit)
- Adóalap: Az adó az ANAF által az egyes tevékenységekre/megyékre meghatározott fix összeg (jövedelem norma) után fizetendő, függetlenül a tényleges bevételektől vagy kiadásoktól. Azaz a tényleges profit (bevétel-kiadás) nem releváns az adóalap szempontjából, hanem egy előre meghatározott norma képezi az adóalapot. Legea nr. 227/2015, art. 69.
- Egyszerűség: Lényegesen egyszerűbb – nem szükséges a kiadások részletes követése vagy dokumentálása, csupán a bevételeket kell nyilvántartani.
- Előnyök: Akkor a legelőnyösebb, ha a tényleges jövedelem jelentősen meghaladja a normát, mivel az adó ekkor a normára fizetendő, nem a magasabb tényleges jövedelemre. Alacsony adminisztrációs igény.
- Hátrányok: Csak specifikus CAEN kóddal rendelkező tevékenységekre érhető el. Az ANAF adóhatóság évente felülvizsgálja és közzéteszi a jövedelem normákat megyénként és tevékenységi kategóriánként. Ha a tényleges jövedelem alacsonyabb, mint a norma, akkor is a norma után kell adózni.
- Választás korlátai: Abban az esetben, ha a PFA éves bruttó bevétele túllépi a 25 000 € lejben kifejezett ellenértékét, a következő évtől kötelezően átkerül a valós jövedelem rendszerbe, függetlenül attól, hogy eredetileg a jövedelem normát választotta. Legea nr. 227/2015, art. 69 bekezdés (9).
Szociális hozzájárulások (CAS & CASS) PFA esetén
A PFA tulajdonosok kötelezettek szociális hozzájárulások (nyugdíj- és egészségbiztosítás) fizetésére. A 2026-os számításokhoz feltételezünk egy 4.325 RON-os bruttó minimálbért.
CAS (Nyugdíjhozzájárulás) — 25%
A CAS (Contribuția la Asigurările Sociale) kötelező járulék, mely a PFA tulajdonosának nyugdíjbiztosítását fedezi.
| Feltétel | Esedékes CAS |
|---|---|
| Nettó adóköteles jövedelem ≥ a bruttó minimálbér 12-szerese (44 400 RON/év) | Kötelezően fizetendő. Az alap a minimálbér 12-szerese vagy 24-szerese, attól függően, hogy a nettó jövedelme melyik kategóriába esik. A PFA választhatja az alap megállapítását a minimálbér 12-szeresének (44 400 RON) vagy 24-szeresének (88 800 RON) megfelelő összegre, ha a nettó jövedelme meghaladja ezeket a küszöböket. Fontos, hogy az alap nem lehet kevesebb, mint a 12x min. bér. Legea nr. 227/2015, art. 148 bekezdés (4). |
| Nettó adóköteles jövedelem < a bruttó minimálbér 12-szerese | Opcionális. Ha a PFA jövedelme ez alá a küszöb alá esik, nem kötelező a CAS fizetése, de önkéntes alapon köthet erre vonatkozó biztosítást, hogy jogosult maradjon a nyugdíjra. |
| Minimum CAS alap (ha kötelező) | A bruttó minimálbér 12-szerese (44 400 RON/év). |
| Maximum CAS alap (függetlenül a jövedelemtől) | A bruttó minimálbér 24-szerese (88 800 RON/év). Függetlenül attól, hogy a jövedelme mennyire magas, a CAS-t maximum ezen az alapon fizeti a PFA. |
Példa CAS számításra: Ha a PFA nettó jövedelme 100 000 RON, akkor a maximális CAS alap 88 800 RON. Tehát 25% * 88 800 RON = 22 200 RON évente.
CASS (Egészségbiztosítás) — 10%
A CASS (Contribuția la Asigurările Sociale de Sănătate) az egészségbiztosítási hozzájárulás, szintén kötelező.
| Feltétel | Esedékes CASS |
|---|---|
| Nettó adóköteles jövedelem ≥ a bruttó minimálbér 6-szorosa (22 200 RON/év) | Kötelezően fizetendő. Az alap a minimálbér 6-szorosának, 12-szeresének vagy 24-szeresének megfelelő összeg. Legea nr. 227/2015, art. 154 bekezdés (6). |
| Nettó adóköteles jövedelem a minimálbér 6-12-szerese között | Az alap a minimálbér 6-szorosa (22 200 RON). Tehát 10% * 22 200 RON = 2 220 RON/év. |
| Nettó adóköteles jövedelem a minimálbér 12-24-szerese között | Az alap a minimálbér 12-szerese (44 400 RON). Tehát 10% * 44 400 RON = 4 440 RON/év. |
| Nettó adóköteles jövedelem > a minimálbér 24-szerese | Az alap a minimálbér 24-szerese (88 800 RON). Tehát 10% * 88 800 RON = 8 880 RON/év. |
Levonható kiadások PFA esetén
A "valós jövedelem" rendszerben a PFA számára kulcsfontosságú a levonható kiadások ismerete, mivel ezek közvetlenül csökkentik az adóalapot. A Legea nr. 227/2015, art. 68 bekezdés (4) és az OMFP nr. 170/2015 részletezi, hogy mely kiadások tekinthetők üzletinek és így levonhatónak. A kiadásoknak minden esetben "exkluzívan" vagy "részben" a tevékenységhez kell kapcsolódniuk.
| Kategória | Példák | Levonhatóság | Megjegyzés |
|---|---|---|---|
| Iroda/munkaterület | Bérleti díj, rezsi (víz, gáz, áram, fűtés), internet, telefon | 100% (ha dedikált iroda), 50% (ha otthoni iroda, amennyiben a lakóépület bérleti díjának max. 50%-a és a havi rezsi 50%-a levonható). | Fontos a bérleti szerződésben szereplő, dedikált munkaterület feltüntetése, vagy a közüzemi számlák és a tevékenységhez való egyértelmű kapcsolódás igazolása. A telefon esetében csak az üzleti hívások költsége vonható le, gyakran arányosítás szükséges. |
| Felszerelés | Számítógép, laptop, monitor, nyomtató, telefon, szoftverek, irodai bútorok | 100% (üzleti használat esetén). Az értékcsökkenés (amortizáció) révén több éven keresztül vonhatók le. | A 2500 RON érték feletti eszközök értékcsökkenési leírási szabályok alá esnek. (Legea nr. 227/2015, art. 72). Az eredeti számlák megőrzése létfontosságú. |
| Szakmai Fejlődés | Tanfolyamok, workshopok, online kurzusok, könyvek, szakmai folyóiratok, konferencia részvételi díjak | 100% | Közvetlenül a PFA tevékenységéhez kell kapcsolódnia a szakmai fejlődésnek. |
| Utazás és Szállás | Üzleti utak költségei (repülőjegy, vonatjegy, buszjegy, üzemanyag, szállás), napidíj | 100% (cédéle és deplasare) | Csak az üzleti célú utazások és szállások költségei vonhatók le. Szükséges az utazási cél, dátum és a kapcsolódó dokumentumok (számlák, jegyek, útinaplók) bizonyítása. Legea nr. 227/2015, art. 71. |
| Marketing és Reklám | Online hirdetések (Facebook Ads, Google Ads), weboldal készítés/karbantartás, domain regisztráció, SEO szolgáltatások, nyomtatott reklámanyagok | 100% | Számlákkal igazolni kell a kiadásokat. |
| Szakmai szolgáltatások | Könyvelő díja, jogi tanácsadás díja, fordítási szolgáltatások, egyéb tanácsadói díjak | 100% | Minden külső szolgáltatás, ami a PFA működéséhez elengedhetetlen. |
| Banki költségek | Bankszámlavezetési díj, tranzakciós díjak, hitel kamatai (ha üzleti célú) | 100% | A bank által kibocsátott igazolások vagy kivonatok alapján. |
| Biztosítások | Szakmai felelősségbiztosítás, vagyonbiztosítás (üzleti vagyonra) | 100% | Azon biztosítások, melyek a PFA tevékenységét vagy vagyonát védik. |
| Képviseleti és protokoll költségek | Üzleti partnerekkel kapcsolatos vendéglátás (meghatározott korlátok között) | Részleges (általában 2%-a az adózás előtti profitnak) | Ezen kiadások jellemzően ellenőrzés alá esnek, ezért szigorúan dokumentálni kell a céljukat. Legea nr. 227/2015, art. 25 bekezdés (3). |
Fontos: Minden levonni kívánt kiadást megfelelő pénzügyi bizonylatokkal (számla, nyugta, banki kivonat) kell alátámasztani, és azoknak egyértelműen a PFA tevékenységével kell összefüggniük.
SRL (mikrovállalat) adózás részletesen 2026
Az SRL (Societate cu Răspundere Limitată) a legtöbb magasabb bevételű szabadúszó és kisvállalkozás preferált formája Romániában, elsősorban a kedvező mikrovállalati adózás és a korlátolt felelősség miatt.
Mikrovállalati adó (Impozit pe veniturile microîntreprinderilor) — 1%
Románia mikrovállalati adórendszere az EU egyik legvonzóbb adózási formája.
- Adókulcs: 1% a BEVÉTEL után, amennyiben a feltételek teljesülnek (Legea nr. 227/2015, art. 51, az OUG nr. 89/2025 módosítása szerint). Korábban 3% volt, ha nem volt alkalmazott, de a 2026-os szabályozás szerint az 1%-os kulcshoz kötelező legalább egy teljes munkaidős alkalmazottnak megfelelő foglalkoztatás.
- Feltételek (2026-tól):
- A vállalat éves bevétele nem haladja meg a 100 000 €-t (ez kb. 500 000 RON). Legea nr. 227/2015, art. 47 bekezdés (1), lit. c), az OUG nr. 156/2024 módosítása szerint.
- A társaságnak legalább egy teljes munkaidős (normă întreagă) alkalmazottja van. Ha részmunkaidős alkalmazottakat foglalkoztat, azok együttes munkaideje meg kell, hogy feleljen egy teljes munkaidős állásnak. Legea nr. 227/2015, art. 47 bekezdés (1), lit. g) és art. 51 bekezdés (4), lit. a).
- A menedzsment és tanácsadási szolgáltatások bevételeire vonatkozó 20%-os korlát 2025-től megszűnt. Ennek túllépése önmagában nem eredményezi a társasági adó (16%) rendszerébe való átkerülést. (OUG nr. 156/2024).
- Az újonnan alapított SRL-ek alaptőkéje legalább 500 RON; ez nem a mikrovállalati adózás feltétele. Legea 239/2025, art. VI bekezdés (2).
- Előnyök: Nagyon alacsony adókulcs a bevételre, nem a profitra, ami különösen előnyös a magas profitmargájú szolgáltatások esetén.
- Hátrányok: Kötelező alkalmazott vagy azzal egyenértékű foglalkoztatás, ami további adminisztrációs és bérköltségeket generál.
Társasági adó (Impozit pe profit) — 16%
Ha az SRL nem felel meg a mikrovállalati adórendszer feltételeinek, vagy önkéntesen ezt a rendszert választja (bizonyos feltételek mellett), akkor 16% társasági adót fizet.
- Adókulcs: 16% az adózás előtti profitra. Legea nr. 227/2015, art. 17.
- Adóalap: Bevétel mínusz levonható kiadások.
- Előnyök: Akkor lehet előnyösebb, ha a társaságnak nagyon magasak a kiadásai és/vagy veszteségesen működik, mivel ebben az esetben az 1%-os bevételadó hátrányosabb lenne.
- Hátrányok: Magasabb adókulcs a mikrovállalathoz képest.
Osztalékadó — 16%
Az SRL-ből származó profit kivonása osztalék formájában történik, amely külön adózik.
- Adókulcs: 16% a kifizetett bruttó osztalék után. Legea nr. 227/2015, art. 43 bekezdés (2).
- CASS az osztalék után: Amennyiben a magánszemélynek az összes osztalékjövedelme (vagy egyéb nem bérjellegű jövedelme, pl. PFA) meghaladja a bruttó minimálbér 6-szorosát (22 200 RON) és nem fizet már CASS-t más forrásból (pl. alkalmazottként a minimálbér után), akkor köteles CASS-t fizetni. A CASS alapja e jövedelmek esetében is a minimálbér 6x, 12x vagy 24x összege lehet (lásd PFA CASS fejezet). Fontos, hogy ha a tulajdonos már fizet CASS-t az SRL-ben alkalmazottként (akár minimálbér után), akkor már nem kell CASS-t fizetnie az osztalék után. Legea nr. 227/2015, art. 155 bekezdés (1) és (1^1).
Alkalmazottak foglalkoztatása SRL-ben és a ReGES rendszer (2026)
Az SRL-nek legalább egy alkalmazottat kell foglalkoztatnia az 1%-os mikrovállalati adórendszer fenntartásához. Ez az alkalmazott lehet maga a tulajdonos vagy az ügyvezető.
- Minimálbér: A 2026-ban várható bruttó minimálbér 4.325 RON/hó. Ennek az összegnek a költségét kell figyelembe venni.
- Munkavállalói járulékok (a bruttóbérből vonódnak):
- CAS (nyugdíj): 25% (kb. 925 RON/hó)
- CASS (egészség): 10% (kb. 370 RON/hó)
- Jövedelemadó: 10% (a bruttóbér mínusz személyes levonások után, általában a bruttóbér 10%-a)
- Munkáltatói járulékok (a cég fizeti a bruttóbér felett):
- Munkabaleseti és foglalkozási megbetegedési biztosítási hozzájárulás: 0,15-0,85%-ig, a tevékenységtől függően. (Legea nr. 227/2015, art. 220^1).
- Alkalmazotti biztosítási alap: 2,25% (különböző járulékokat foglal magában, pl. munkanélküliség, szabadság, betegség) (Legea nr. 227/2015, art. 220).
- ReGES (Registrul General de Evidență a Salariaților): A 2026-tól érvényben lévő ReGES rendszer az alkalmazottak elektronikus nyilvántartását jelenti. Minden munkaszerződéskötést, módosítást és megszüntetést be kell jelenteni a ReGES-ben legkésőbb a munkavégzés megkezdése előtt. A rendszer felügyeletét az Inspectia Muncii (Munkaügyi Felügyelet) látja el. A korábbi "ReGES" helyett ez a rendszer lép érvénybe. (Legea nr. 53/2003 – Munka Törvénykönyve).
Hozzáadottérték-adó (ÁFA) Romániában 2026
Az ÁFA (Taxa pe Valoarea Adăugată – TVA) regisztráció és kötelezettségek fontosak a szabadúszók számára, különösen a nemzetközi tevékenységet folytatók esetében.
Általános ÁFA szabályok
- Standard ÁFA kulcs: Romániában a standard ÁFA kulcs 21% (2025. augusztus 1-től). Legea nr. 227/2015, art. 291 bekezdés (1), a Legea nr. 141/2025 módosítása szerint.
- ÁFA küszöb: Az éves nettó árbevételre vonatkozó ÁFA regisztrációs küszöb 395 000 lei. Ez azt jelenti, hogy ha egy szabadúszó (PFA vagy SRL) bevétele egy naptári évben túllépi ezt az összeget, kötelezően ÁFA-körkbe kell lépnie. Legea nr. 227/2015, art. 310 bekezdés (1).
- Önkéntes ÁFA regisztráció: A küszöb alatt is lehetőség van az önkéntes ÁFA regisztrációra, amennyiben az üzleti érdekek ezt indokolttá teszik (pl. ÁFA-visszaigénylés).
Nemzetközi Szolgáltatások és ÁFA
A Romániából más EU tagállamokba vagy harmadik országokba nyújtott szolgáltatások ÁFA megítélése eltérő lehet.
EU-n belüli szolgáltatások (Intracommunitaire szolgáltatások)
- B2B (Business-to-Business): Ha a romániai szabadúszó (PFA vagy SRL) ÁFA-köteles cégnek nyújt szolgáltatást egy másik EU tagállamban, általában fordított adózás (reverse charge) elve érvényesül. Ez azt jelenti, hogy az ÁFA-fizetési kötelezettség a vevőre hárul a saját országában. A romániai szolgáltatónak azonban rendelkeznie kell érvényes EU adószámmal (cod de TVA intracomunitar). A számlán fel kell tüntetni az "ÁFA mentes szolgáltatás" vagy "reverse charge" megjegyzést, valamint a vevő és a szolgáltató EU adószámát. Legea nr. 227/2015, art. 278 bekezdés (2).
- B2C (Business-to-Consumer): Ha a romániai szabadúszó magánszemélynek nyújt szolgáltatást egy másik EU tagállamban, általában a szolgáltató országában (Románia) kell ÁFA-t fizetnie a romániai szabályok szerint, kivéve bizonyos digitális szolgáltatásokat, ahol a MOSS/OSS rendszer érvényesülhet.
EU-n kívüli szolgáltatások (Export szolgáltatások)
- Harmadik országokba nyújtott szolgáltatások: Az EU-n kívüli országokba nyújtott szolgáltatások általában ÁFA mentesek a romániai szolgáltató számára. Itt is fontos a dokumentáció és a tranzakció természetének igazolása. Legea nr. 227/2015, art. 294 bekezdés (1), lit. h).
Fontos: Az ÁFA szabályok rendkívül komplexek lehetnek, különösen a nemzetközi ügyletek esetében. Szukseg esetén mindenképpen javasolt szakértő (könyvelő vagy adótanácsadó) segítségét kérni.
Összehasonlító táblázat: PFA vs. SRL (rövid áttekintés)
| Jellemző | PFA (Persoană Fizică Autorizată) | SRL (Societate cu Răspundere Limitată) |
|---|---|---|
| Alapítás ideje | 1-3 munkanap | 3-5 munkanap |
| Alapítási költség | ~60-100 € | ~300-800 € |
| Felelősség | Korlátlan (személyes vagyonnal) | Korlátolt (a befektetett tőkére) |
| Könyvelés | Egyszeres könyvvitel (partidă simplă) | Kettős könyvvitel (partidă dublă) |
| Jelentési kötelezettség | Egyszerűbb (éves 212-es nyilatkozat) | Kompleexebb (havi/negyedéves/éves adóbevallások, pénzügyi mérleg) |
| Adókulcs | 10% jövedelemadó + CAS + CASS | 1% mikrovállalat adó (bevételre) vagy 16% társasági adó (profitra) + 16% osztalékadó + alkalmazotti járulékok |
| Alkalmazott | Nem kötelező | Legalább 1 teljes munkaidős alkalmazott kötelező az 1%-os mikro adóhoz |
📖 Ajánlott olvasmány: Adóügyi Törvénykönyv 2026: Változások Vállalkozásoknak
📖 Ajánlott olvasmány: Navigálás a romániai mikrovállalkozási adórendszerben 2026
📖 Ajánlott olvasmány: Romániai kriptoadó-bevallási kötelezettségek 2026-ban
📖 Ajánlott olvasmány: Fiókiroda vs. Leányvállalat Romániában – Adózás 2026-ban
📖 Ajánlott olvasmány: Román digitális nomád adózás 2026: Útmutató befektetőknek
📖 Ajánlott olvasmány: Romániai Társasági Adókedvezmények 2026: Útmutató Befektetőknek
Kapcsolódó Források és Cikkek
| Bevételküszöb | Nincs felső határ, de a norma de venit rendszernek van korlátja (25.000 € lejben kifejezett ellenértéke az előző évi bruttó bevételre) | Mikrovállalati adó határ 100.000 € | | Komplexitás | Alacsony | Magasabb | | Kockázat | Magasabb a korlátlan felelősség miatt | Alacsonyabb a korlátolt felelősség miatt |
Megfelelési (Compliance) ellenőrzőlista szabadúszók számára Romániában 2026
Ez az ellenőrzőlista segítséget nyújt a romániai szabadúszóknak a legfontosabb jogi és adózási kötelezettségeik teljesítéséhez.
PFA esetén:
- Regisztráció:
- PFA regisztráció az ONRC-nél (Országos Cégjegyzési Hivatal).
- CAEN kódok helyes megválasztása a tevékenységhez.
- Adóbevallások és fizetések:
- Bevételi nyilatkozat (Declarația Unică, form. 212): Évente benyújtandó az ANAF-hoz, legkésőbb május 25-ig. Ez tartalmazza az előző év során elért bevételeket, a CAS és CASS alapjainak meghatározását, valamint az éves jövedelemadó és járulékkötelezettséget.
- Adóelőlegek: Nem kötelező negyedévente előlegeket fizetni a jövedelemadó és a járulékok (CAS, CASS) tekintetében, a becsült jövedelem alapján.
- CAS és CASS fizetési határidők: A Declarația Unică-ban megállapított összegeket a májusi határidőig (általában május 25.) kell befizetni az előző évre vonatkozóan; kötelező negyedéves előlegek nincsenek.
- Könyvelés és nyilvántartás:
- Bevételi és kiadási napló (Registrul-jurnal de încasări și plăți) vezetése a valós jövedelem rendszerében.
- Készletnyilvántartó könyv vezetése a valós jövedelem rendszerében.
- Az összes bejövő és kimenő számla, banki kivonat és egyéb pénzügyi bizonylat megőrzése.
- ÁFA:
- ÁFA küszöb folyamatos figyelése (395 000 lei).
- Ha meghaladja a küszöböt, ÁFA regisztráció az ANAF-nál, és az ÁFA bevallás (D300) havi vagy negyedéves benyújtása; a D390 benyújtása az érintett közösségi ügyletek hónapjaira kötelező.
- Banki számla: Dedikált bankszámla nyitása a PFA tevékenységéhez.
SRL esetén:
- Regisztráció:
- SRL regisztráció az ONRC-nél, alapszabály (act constitutiv) elkészítése.
- CAEN kódok kiválasztása.
- Alkalmazott bejelentése a ReGES rendszerbe a munkaszerződés érvénybelépése előtt.
- Adóbevallások és fizetések:
- Mikrovállalati adó (1%): Negyedévente fizetendő, a negyedév lezárultát követő hónap 25-ig. (Legea nr. 227/2015, art. 56)
- Osztalékadó (16%): Az osztalék kifizetésekor keletkezik az adókötelezettség, a kifizetést követő hónap 25-ig kell befizetni.
- Alkalmazotti járulékok: Havi szinten be kell jelenteni és be kell fizetni a bruttó bérből levont adókat és járulékokat (CAS, CASS, jövedelemadó) a bruttó bér feletti munkáltatói járulékokkal együtt (Declarația 112).
- CASS az osztalék után: Ha releváns (lásd fent), a 212-es nyilatkozaton keresztül kell bevallani és fizetni.
- Könyvelés és nyilvántartás:
- Kettős könyvelés vezetése. Könyvelő megbízása erősen ajánlott, vagy kötelező.
- Éves pénzügyi mérleg (bilanț contabil) benyújtása.
- Az összes pénzügyi bizonylat (számlák, szerződések, banki kivonatok) megőrzése.
- ÁFA:
- ÁFA küszöb figyelése.
- ÁFA regisztráció, ha a küszöböt meghaladja, vagy önkéntes alapon.
- ÁFA bevallások (D300, D390, D394) havi vagy negyedéves benyújtása.
- Banki számla: Dedikált bankszámla az SRL számára.
Gyakran Ismételt Kérdések (FAQ) a Romániai Szabadúszó Adózásról 2026-ban
1. Melyik jogi forma a legmegfelelőbb szabadúszóként indulva Romániában, PFA vagy SRL?
Válasz: Kezdő szabadúszók számára, akik alacsonyabb bevétellel és egyszerűbb adminisztrációval számolnak, a PFA (Persoană Fizică Autorizată) lehet az ideális választás. Alacsonyabb alapítási költségekkel és egyszeres könyveléssel jár. Azonban fontos tudni, hogy a PFA korlátlan felelősséggel jár. Magasabb jövedelem esetén (például évi 50 000 euró bevétel felett), vagy ha fontos a vagyonvédelem, az SRL (Societate cu Răspundere Limitată) jobb választás. Bár az alapítás és az adminisztráció bonyolultabb és drágább, a korlátolt felelősség és a kedvezőbb mikrovállalati adózás (1% a bevételre) hosszú távon előnyösebb.
2. Hogyan tudom bejegyeztetni a PFA-mat Romániában?
Válasz: A PFA bejegyzése az Országos Cégnyilvántartási Hivatal (ONRC) helyi irodáiban történik. Szükséges dokumentumok: személyazonosító okmány, tulajdonjogi vagy bérleti szerződés a székhelyre vonatkozóan, szakmai